Hardcore Pumpa

Hardcore pumpa

Hardcore Pumpa – (HCP) je námi vytvořený trénink, který využívá krev k prokrvení a maximálnímu napumpování procvičovaného svalu. Soustředí ji tedy co nejdéle do jednoho místa, až do úplného vyčerpání procvičovaného svalu a je tak ideální pro rozvoj svalové hmoty, síly a svalové vytrvalosti.

  •  Svalová vytrvalost
  •  Svalový objem
  •  Maximální napumpování

Oproti Hardcore Kruháči, který je svým složením spíše silově vytrvalostní a využívá cirkulaci krve k zvyšování tepové frekvence a klade si také nároky na koordinaci pohybů, tak Hardcore Pumpa je spíše silovou záležitostí, což ale neznamená, že budete cvičit s nějak extrémně velkými váhami! Trénink je poskládaný tak, aby velké svalové partie jako jsou záda, hrudník, břicho a nohy, byly zaměstnány a procvičeny více než ty malé jako jsou ruce a ramena. Prokrvíte tedy každý sval svého těla do maximálního napumpování, tak jak je potřeba pro svalový rozvoj. Kombinace HCP a HCK je to nejideálnější a nejkomplexnější funkční cvičení, které vám nikde jinde nikdo nedokáže nabídnout, ať už od tréninku čekáte cokoliv.

Hardcore Pumpa je vhodná spíše pro muže a to ve věku zhruba od 18ti do 50ti let, ale kvůli vyšší intenzitě provádění cviků není vhodný pro kardiaky, astmatiky a lidi se zdravotními potížemi vůbec. Účast na tréninku je tedy na vlastní nebezpečí!

Přihlaš se ještě dnes!

Rezervace

Těšíme se na Vás!

Jak to na tréninku vypadá