Hardcore kruháč

Co je to hardcore kruháč?

Hardcore Kruháč – (HCK) je svým složením silové vytrvalostní trénink a zvyšuje jak vaši fyzickou kondici a tepovou frekvenci, tak i rychlost a výbušnost a zároveň si klade nároky na koordinaci pohybů a stabilitu. Je poskládaný tak, aby vyhovoval jak rekreačním sportovcům, kteří si chtějí užít maximální zátěže, tak i profesionálům jako doplňkový trénink například k atletice, basketu, hokeji, nebo různým druhům bojových sportů. Všichni mohou dojít až na dno svých sil!

  •  zvyšuje fyzickou kondici, rychlost a výbušnost
  •  nestereotypní kombinace cviků

Průběh tréninku

Každý trénink sestavujeme jako nový a každý je tedy originál bez náznaku stereotypního cvičení. Na všech trénincích využíváme nevšední cvičební pomůcky, jako jsou pneumatiky z automobilů a traktorů, zátěžové vesty, odporové gumy a expandery, železobetonové kufry, těžké palice, kettlebelly, tlustá lana, hasičské hadice, sledy na tahání a tlačení, ale i závěsné lanové systémy AeroSling, medicinbaly Dynamax a nejnovější profesionální náčiní určené pro funkční tréninky. Pod naším vedením dokážete efektivně cvičit téměř se vším, co se vám dostane do rukou.

Hardcore Kruháč je vhodný pro muže i ženy a to ve věku zhruba od 18ti do 50ti let, ale kvůli vysoké intenzitě provádění cviků není vhodný pro kardiaky, astmatiky a lidi se zdravotními potížemi vůbec. Účast na tréninku je tedy na vlastní nebezpečí!

Přihlaš se ještě dnes!

Rezervace

Těšíme se na Vás!

Jak to na tréninku vypadá?