Tom “Tomík” Nguyen

Vždycky jsem miloval sport. V dětství to byl především fotbal, který jsem aktivně hrál, než jsem se nepřestěhoval s rodiči do Prahy. Moje láska ke sportu opadala, začal jsem se spíše věnovat sezení u počítače. Strávil u monitoru i 10h denně, cpal se fast foodem a jediný pohyb byl pohyb myší. Najednou se moje váha přehoupla přes 80Kg.

Řekl jsem si, že to musím změnit nebo budu širší než vyšší, a tak jsem se začal s bojovými sporty. Počítačové hry a fast foody jsem vyměnil za dřinu a zdravý životní styl. Moje kariéra MuayThai zápasníka začala pomalu nabírat na obrátkách. Z tlustého, líného klučíka se najednou stal mistr ČR. Svými sportovními výkony a přístupem k tréninkům jsem si vysloužil pozvánku do české reprezentace.
Chtěl jsem se dál zlepšovat a zkoušel tedy jiné sporty, ale furt to nebylo ono. Jednoho dne jsem u kamaráda na FB viděl video z HCT, všichni na něm dřeli krev a já to chtěl zkusit. Začal jsem se vyptávat na informace. Další den jsem stál na Vinohradech, připraven na to nejhorší. Hned po tréninku jsem věděl, že to je to pravé místo, kde budu moct posouvat a zdokonalovat se.
Postupem času jsem se rozhodl předávat svoje zkušenosti s vědomostmi dále, tak jsem absolvoval kurz trenéra bojových sportů a nyní se snažím dostat klienty do formy a zlepšovat jim fyzickou kondici. Když jsem viděl možnost přidat se mezi HCT trenéry, zkusil jsem se přihlásit. Slovo dalo slovo a teď lítám na trénincích

jak Tasmánský čert, hulákám na všechny strany, aby ze sebe vydali maximum.