Jana Tomášová Vávrová

(asistentka trenéra)
Sportu se věnuji už od dětství. V osmi letech jsem začala hrát volejbal a tak nastartovala úspěšnou kariéru. Ten skutečný start ale nastal v šestnácti letech, kdy jsem byla zařazena do týmu žen a sbírala první extraligové zkušenosti. V té době jsem také jako juniorka reprezentovala Československou republiku. V osmnácti jsem pak byla zařazena i do ženské reprezentace ČR, za kterou jsem následně hrála dalších šest let. Během volejbalové kariéry jsem vystřídala několik tuzemských i zahraničních klubů a s nimi dosáhla mnoha úspěchů, jako jsou mistrovské tituly, pohárová vítězství a další medailová umístění. S reprezentací jsem v roce 1997 získala 3. místo na ME. Dlouholetou kariéru jsem byla nucena kvůli vážné nemoci ukončit ve svých 29. letech.
Po ukončení této životní etapy jsem se začala věnovat fitness. Protože jsem ale byla zvyklá na každodenní dřinu, stále jsem hledala něco víc akčního. V lednu roku 2013 jsem na FB náhodou zahlédla fotky z jednoho HCKruháče a měla jsem jasno. To je „TO“, co hledám. Tomuto drilu jsem naprosto propadla, HCT se staly součástí mého života a já se postavila na start další životní etapy. Vzhledem k tomu, že v mém okolí přibývalo lidí s různými dotazy ohledně cvičení a životosprávy, zjistila jsem, že pro mnohé jsem motivací, což bylo obrovskou motivací naopak pro mě. Byla to pro mě výzva a rozhodla jsem se pro další krok, absolvovala jsem kurz instruktora fitness a kulturistiky a několik dalších odborných seminářů. Momentálně vedu soukromé i skupinové tréninky a spolupracuji s jedním volejbalovým týmem, kde pomáhám hráčkám s kondiční přípravou.
Nabídkou Štěpána a Jirky podílet se na organizaci tréninků a být součástí celého týmu se mi splnil můj životní sen. Těším se na vás a doufám, že vám moje tréninky pomůžou posouvat svoje hranice a lépe poznat sami sebe.

Hardcore tréninky