Petr Šnábl

Sport je součástí mého života už od doby, kdy jsem se naučil stát a chodit. Už ve třech letech jsem začal jezdit s otcem na lyže a trávil tak každou volnou chvíli. Další velkou zálibou mého rodiče byl fotbal, takže veškerý volný čas jsem byl směřován tímto směrem. Později se to ukázalo jako zásadní chyba, protože moje záliba v kolektivních sportech je blízká nule a tímto se to jen prohloubilo. Výrazně ovlivněn Brucem Lee jsem se sám v osmi letech přihlásil do školy kung-Fu. Postupem času jsem přidával i další styly zaměřené převážně na boj na blízkou vzdálenost a alternativní zbraně. Vedl jsem několik vlastních škol a také byl externím spolupracovníkem u policie a ozbrojených složek. V 26 letech jsem ukončil aktivní provozování z důvodu zranění a také času, který jsem musel více věnovat práci.
Protože jsem byl ale zvyklý celý život cvičit, chyběl mi klasický dril, proto jsem začal hledat alternativy. Tou, která naplňovala moje požadavky, byl venkovní ( outdoor ) trénink. Nedílnou součástí tohoto tréninku bylo také běhání, které jsem do té doby nesnášel a bral jako nutné zlo pro dobrou fyzickou přípravu. Postupem času jsem si ale našel k tomuto „samotářskému“ sportu cestu a hlavně v běhání do kopců. Někdy v tomto období mě kamarád přivedl na Hardcore tréninky. Asi tak jako každý jsem měl z prvního tréninku obrovský respekt. Už po první hodině jsem věděl, že to je přesně to, co hledám. Skupina „šílenců“, kteří se chtějí neustále zlepšovat a vytváří prostředí plné motivace, kde prostě nemůžete vypustit ani minutu.
I po těch letech je pro mne hardcore stále to samé, a proto když přišla možnost vést tréninky, nebylo o čem přemýšlet. Svoji silnou stránku vidím hlavně ve venkovních trénincích a atletické přípravě.

Hardcore Tréninky najdete na facebooku zde: Hardcore Tréninky