hardocore riegráč

Hardcore outdoor

Hardcore Outdoor je outdoorový trénink, který se svým složením cviků blíží atletické a kondiční přípravě profesionálních sportovců. Široce využitelné venkovní prostředí využíváme převážně ke cvikům, konceptům a tréninkům, se kterými se nevejdeme do našich milovaných tělocvičen.

Tréninky se podobají těm, které můžete s HCT zažít jen na Hardcore Kempech a budou plné dovednostních a výkonnostních soutěží, běžeckých disciplín, cviků ve dvojicích, rozvoje agilit, obratnosti, dynamiky a též flexibility a vytrvalosti. Samozřejmě nezapomínáme na zábavnost a rozmanitost cvičení, takže opět platí, že každý trénink bude originál. V Riegrových sadech využíváme travnaté plochy a kopce, betonové cesty i umělý trávník a k tomu i všechny naše pomůcky a náčiní z obou tělocvičen. Stejně jako u všech ostatních tréninků i tady dbáme v první řadě na správnou techniku provedení a rozložení cviků tak, abychom předešli případným zraněním a rovnoměrně zaměstnali celé tělo.

Hardcore Outdoor je vhodný pro muže i ženy a to ve věku zhruba od 18ti do 55ti let, ale kvůli vysoké intenzitě provádění cviků není vhodný pro kardiaky, astmatiky a lidi se zdravotními potížemi vůbec. Účast na tréninku je tedy na vlastní nebezpečí!

Přihlaš se ještě dnes!

Rezervace

Těšíme se na Vás!

Jak to na tréninku vypadá?