Hardcore spalovač

Hardcore spalovač

Hardcore Spalovač – (HCS) je též námi vytvořený tréninkový koncept pro ženy, které chtějí efektivně redukovat tuk, tvarovat postavu, zlepšit koordinaci pohybů a fyzickou zdatnost a to vše bez přítomnosti cvičících mužů.

  •  Primárně posiluje břicho, záda a stehna
  •  Tvaruje postavu

Hardcore Spalovač (HCS) je složením cviků podobný Hardcore Kruháči (HCK). Ovšem na rozdíl od HCK, kde tepová frekvence lítá daleko za tzv. aerobní zónou a je tedy fyzicky velice náročný a na fyzičku zaměřený, na HCS udržujeme kombinací posilovacích a aerobních cviků tepovou frekvenci v aerobní zóně, což je ideální pro spalování tuků a tvarování tělesných partií. To ale neznamená, že trénink není náročný a zábavný. Procvičíte všechny svalové partie, samozřejmě se zaměřením na partie „problémové“, vybijete se, odreagujete se, naučíte se nespočet nových cviků, poznáte lépe své tělo a samozřejmě se i pobavíte. HCS je komplexní funkční cvičení, které vám ženám nabízí vše, co od cvičení čekáte.

Hardcore Spalovač je vhodný spíše pro ženy a to ve věku zhruba od 18ti do 50ti let, ale kvůli vyšší intenzitě provádění cviků není vhodný pro kardiaky, astmatiky a lidi se zdravotními potížemi vůbec. Účast na tréninku je tedy na vlastní nebezpečí!

Přihlaš se ještě dnes!

Rezervace

Těšíme se na Vás!

Jak to na tréninku vypadá?