Vojta Trnka

Sport mě provází od mala. Přes různé sportovní hry jsem se dostal ke kickboxu a thaiskému boxu. Shodou okolností ve vinohradském Kosagymu, kam se tou dobou, roku 2011 nastěhovaly i Hardcore Tréninky. Pro doplnění kondice a další sportovní vybití to byla jasná volba. Postupem času jsem zůstal jen u Hardcore Tréninků a posilovny. Před Vánoci 2014 mě po jednom z Hardcore tréninků oslovil Štěpán Ginzel a po krátkém plánování se zrodila spolupráce trenéra a svěřence na poli závodní Kulturistiky. V květnu a červnu, na mých prvních startech, jsem vybojoval 2 absolutní výtězství na juniorském mistrovství Čech a ČR. V roce 2016 jsem se stal absolutním mistrem Čech a ČR už v mužské kategorii, i když stále ještě v juniorském věku. Po českých mistrovských soutěžích jsme přidali se Štěpánem dvě třetí místa na Mistrovství Evropy jak v mužské, tak v juniorské kategorii.
Tolik asi k mým sportovním úspěchům a zkušenostem. Stále jako student se věnuju i soukromým tréninkům v posilovně i mimo ní, ale Hardcore Tréninky mám prostě stale v krvi.
Když mě Štěpán oslovil s tím, jestli bych nechtěl vést Hardcore Tréninky, tak jsem neváhal. HCT jsou součástí mého života, je to pro mě nová výzva, ve které se budu snažit uplatnit svoje zkušenosti a zároveň je rozšiřovat. Vrátil jsem se prostě tam, kde to všechno začalo. Těším se na partu dříčů, co si budou chtít sáhnout na dno. Budu se snažit dostat z každého maximum.

15697424_1323759557663778_438609416653538162_n