Kontakt

Štěpán Ginzel
ičo: 73816396
tel: +420 777 174 204
e-mail: stepan@tvuj-trener.cz
facebook: Štěpán Ginzel-Hardcore Tréninky
web: tvuj-trener.cz

 

FB HCT: Hardcore Tréninky FB Instagram: Hardcore Tréninky IG

Hardcore Tréninky

Naše multifunkční sportovní centrum se nachází přímo na Vinohradské ulici č.p.40 v Praze 2, téměř u zastávky tramvaje č.11 “Vinohradská tržnice”. Do tělocvičny se také pohodlně dostanete pěšky ze stanice metra Muzeum “A/C” nebo Náměstí Míru “A”.

V podzemním prostoru bývalého kina Květen najdete vedle Hardcore Gymu, také velký multifunkční sál s pódiem a plně vybavenou boxérnu s boxovacím ringem, dále posilovnu a útulnou relaxační část se saunou a masážemi.

Hardcore Tréninky

Naše druhá tělocvična Hardcore Tréninky Opatov o rozloze 250m2 se nachází na ulici Opatovská 1754/14, Praha 4 v docházkové vzdálenosti od metra Háje, nebo Opatova a v těsné blízkosti autobusových zastávek Ke Kateřinkám, nebo Metodějova s linkami č.136 a č.213.

Jsme součástí sportovního komplexu Olympia Fitness Opatov, který se nachází v přízemí budovy Městské knihovny, hned naproti Polikliniky Opatovská. Vchod do Olympia Fitness je z druhé strany od ulice Opatovská, pod její úrovní. Celé prostory nabízejí vedle naší multifunkčně vybavené tělocvičny s centrální klecí o velikosti 2×6 metrů i novou posilovnu Tomáše Bureše s těmi nejlepšími stroji Hammer Strenght, Life Fitness, Grün Sport a Cybex. Dále je zde k dispozici luxusní Wellness s privátní saunou a vířivkou a Kryosauna určená pro léčbu mrazem. Sociální zázemí vypracované na vysoké úrovní a bar s doplňkama výživy a skvělou kávou je zde samozřejmostí.

Autem se k nám z centra Prahy dostanete po ulici 5. května a Brněnská (dále D1). Po sjezdu na Exitu 2 a stálým odbočováním vpravo najedete na ulici Opatovská. Parkování je možné v ulici Modletická, do které se dostanete odbočením vpravo na první světelné křižovatce na Opatovské a následným odbočením vlevo. Druhá možnost parkování je na Opatovské přímo u naší budovy v podmostí, naproti Polikliniky Opatovská. Třetí možnost je v ulici Tererova, kam se dostanete odbočením vpravo na kruhovém objezdu u Penny Marketu a stálým odbočováním vpravo.