Zimní kemp

Po úspěšných Letních Hardcore Kempech jsme pro vás připravili další jedinečnou sportovní a zároveň společenskou událost, na které zapomenete na všechny starosti všedních dnů a osobní záležitosti, poznáte novou dobrou partu přátel, kteří budou na stejné vlně pohody a endorfínu jako vy.

ZHCK je spojení všech našich tréninků, dovednostních a výkonnostních soutěží, tréninků ve dvojicích, ve sněhu, na běžkách, koupání v krytém bazéně a to vše v podkrkonošském městě Jilemnice. Jsme ubytováni v příjemném Hotelu Vyhlídka 5 minut od centra města, sportovní haly, bazénu i posilovny. Nedaleko je běžkařská trať nabízející kilometry upravených náročných i méně náročných tras.

Postaráme se vám o stravu během celého pobytu včetně svačin a pití, o nocleh, a hlavně o dávku minimálně pěti velmi specifických tréninků, na běžkách, venku, v hale, v posilovně a v bazéně. Budete cvičit cviky, které jste nikdy předtím necvičili s různorodým náčiním. Tréninky jsou seřazeny a poskládány tak, aby byla jejich využitelnost pro vás co nejvíce přínosná, a z Kempu jste tak měli možnost vytěžit maximum, ať už na něj pojedete nabrat sílu, výbušnost, rychlost, vytrvalost, nové zkušenosti, nebo se pojedete prostě jen odreagovat.

ZHCK je určen jak pro profesionální sportovce, pro které bude v jejich přípravě určitě přínosem, tak i pro amatéry a rekreační sportovce, nebo pro ty kteří si chtějí užít sportu a krásné zimní přírody se skvělou partou. ZHCK je prostě pro všechny muže i ženy ve věku 18 až 45, pro každého kdo chce zažít něco, co ještě nezažil a za čím se bude vždycky rád vracet.