Vítek Sahula

Ahoj, sportu se věnuji už tak nějak od malička, zkoušel jsem hrát různé míčové hry, až jsem se nakonec dostal asi 14ti letech do posilovny. Ta mě chytla nejvíc, cvičím přes 11 let. V průběhu této doby jsem nasbíral i pár republikových titulů a medailí na Mistrovství Evropy v klasické kulturistice, mezi ty nejhodnotnější patří stříbrná a bronzová medaile z ME nebo zlatá medaile z MČ mužů. Čas od času zkusím nějaké menší závody v mrtvém tahu. I když závodím v kulturistice, rád v tréninku zvedám těžké váhy a snažím se posouvat svoje silové hranice.
V roce 2011 jsem absolvoval trenérský kurz II. třídy v trenérské škole Ronnie.cz. Od té doby působím jako osobní trenér. Snažím se průběžně vzdělávat a zdokonalovat, abych tyto poznatky mohl předávat i svým klientům. Mimo jiné se věnuji i přípravě závodníků na soutěže v kulturistice, physique nebo bodyfitness.
Se Štěpánem jsme se poznali během přípravy na Mistrovství Evropy v roce 2014. Absolvovali jsme spolu řadu tréninků, během této přípravy se z nás stali dobří kamarádi. Koncept HCT se mi zalíbil, jelikož lidem přináší kombinací tréninku síly, vytrvalosti a koordinace. Proto, když jsem od Štěpána dostal nabídku stát se trenérem Hardcore Tréninků, ani chvilku jsem neváhal. A doufám, že Vás tréninky pod mým vedením budou posouvat blíže k vytouženému cíli.

15697382_1323789530994114_581085802556603_n