Jakub Patlejch

Sport je pro mě jedna z nejdůležitějších součástí života a provází mě už od dětství. Od 4 let jsem pravidelně lyžoval a trávil spoustu času na horách. V 7 letech jsem začal hrát fotbal a po 8 letech, kdy jsem bohužel nemohl přestoupit do Viktorie Žižkov, jsem kariéru ukončil. A tak přišel na řadu další sport – skateboarding, který mi vydržel 4 roky. V roce 2016 jsem se začal zajímat o silové sporty a zdravou výživu a tak jsem si udělal rekvalifikační kurz RONNIE trenéra fitness a kulturistiky II. třídy. Působím jako osobní coach v pražském fitku, kde dávám pořádně zabrat svým svěřencům.
Koncept Hardcore treninků se mi zalíbil z důvodu kombinací koordinace, vytrvalosti a síly. Hardcore tréninky sleduji asi 6 let, inspirují mě v mé práci a jsem rád, že jsem se mohl přidat k super týmu trenérů. I já chci inspirovat ostatní a podporovat je svýma znalostmi a energií.
V mých trenincích se zaměřuji na sílu, dynamiku, vytrvalost a při pořádný dávce motivace a energie neúnavně ohlídám vaší techniku. Moje hlasivky vydržej všechno!🤜🤛
Těším se na vás na Pumpách a Kruháčích.