Hardcore letní camp

Letní kemp

Hardcore Tréninkový Kemp – (HCTK) Jedinečná sportovní a zároveň společenská událost, na které zapomenete na všechny starosti všedních dnů a osobní záležitosti, poznáte novou dobrou partu přátel, kteří budou na stejné vlně pohody a endorfínu jako vy.

HCTK je spojení všech našich tipů tréninků a to nejen HCK a HCP, ale i dovednostních a výkonnostních soutěží, tréninků ve dvojicích, běhání v lese, koupání v Berounce a to vše v krásné přírodě Plzeňského kraje na povodí Berounky. Máme k dispozici celý soukromý statek na samém konci vsi Kříše, který nabízí jak příjemné ubytování a skvělou kuchyň, tak i rozsáhlou zahradu na pořádání některých tréninků, ale i venkovní terasu s grilem na večerní posezení a odpočinek.

Postaráme se vám o stravu během celého pobytu včetně svačin a pití, o nocleh, sobotní grilovačku a hlavně o dávku dvou velmi specifických tréninků denně, na kterých budete cvičit cviky, které jste nikdy předtím necvičili s náčiním, které jste nikdy neměli v ruce. Tréninky jsou seřazeny a poskládány tak, aby jejich využitelnost byla pro vás co nejvíce přínosná, a z Kempu jste tak měli možnost vytěžit maximum, ať už na něj pojedete nabrat sílu, výbušnost, rychlost, vytrvalost, nové zkušenosti, nebo se pojedete prostě jen odreagovat.

Hardcore Tréninkový Kemp je tedy jak pro profesionální sportovce, pro které bude v jejich přípravě určitě přínosem, tak i pro amatéry a rekreační sportovce, nebo pro ty kteří si chtějí užít sportu, krásné přírody a poznat nové přátele. HCTK je prostě pro všechny muže i ženy každého věku, pro každého kdo chce zažít něco, co ještě nezažil a za čím se bude vždycky rád vracet.

Jak to na tréninku vypadá?