hardocore riegráč

Hardcore riegráč

Hardcore Riegráč (HCR)- je outdoorový trénink, který se svým složením cviků blíží atletické přípravě profesionálních sportovců. Atletické sportoviště Sokola Královské Vinohrady v Riegrových sadech využíváme převážně ke cvikům a tréninkům, se kterými se nevejdeme do naší tělocvičny.

HCR – je podobně jako HCTK plný dovednostních a výkonnostních soutěží, běžeckých disciplín, tréninků ve dvojicích, rozvoj agilit, obratnosti, dynamiky a též flexibility. Samozřejmě nezapomínáme na zábavnost a rozmanitost cvičení. Využíváme běžecký ovál, travnaté plochy i umělý trávník a všechny možné sokolské i vlastní pomůcky a náčiní. Stejně jako u všech ostatních tréninků i tady dbáme na správnou techniku provedení a rozložení cviků tak, abychom předešli případným zraněním a rovnoměrně zatěžovali celé tělo. V kombinaci s HCP a HCK nenajdete lepší a rozmanitější způsob jak perfektně připravit své tělo a mysl do každodenního života nebo pro nadprůměrné sportovní výkony v jakémkoliv sportovním odvětví.

Hardcore Riegáč je vhodný pro muže i ženy a to ve věku zhruba od 18ti do 50ti let, ale kvůli vysoké intenzitě provádění cviků není vhodný pro kardiaky, astmatiky a lidi se zdravotními potížemi vůbec. Účast na tréninku je tedy na vlastní nebezpečí!

Přihlaš se ještě dnes!

První hodina je u nás zdarma.

Těšíme se na Vás!

Jak to na tréninku vypadá?