Jirka Nečásek


Od mala jsem hrál basketbal na nejvyšší možné úrovni. V dorosteneckém věku jsem několikrát získal titul Mistra ČR a v juniorech reprezentoval naši zemi. Z mnoha důvodů jsem asi v 21 letech s basketbalem skončil. Navyklý na každodenní dril jsem musel neustále sportovat a tak jsem se dostal do světa fitness a seznámil se s kolegou a hlavně dobrým kamarádem Štěpánem Ginzelem.

Několik let jsem působil jako osobní trenér a instruktor fitness. Moje touha byla, je a bude, dělat vždy něco navíc a jít stále kupředu. Proto jsem již téměř opustil individuální trénování lidí a zaměřil se na naše skupinové Hardcore Tréninky, dále cvičení a zdravější způsob života v kancelářích (www.fitofficelife.com) a provoz a prodej kryogenních zařízení (www.kryopraha.cz).

Připravuji a podílím se na přípravách sportovců na soutěže Fitness a jsem odborným poradcem sportovním klubům a amatérským i profesionálním sportovcům (hokej, ragby, basket, bojové sporty atd).

Trh v ČR v oblasti fitness až do listopadu 2010 nenabízel nic podobného jako Hardcore Tréninky. Myšlenka a název (původního) Hardcore Kruháče se zrodila po několika předešlých neúspěšných pokusech o skupinové tréninky zaměřené pro zaměstnance firem. Od začátku jsme tentokrát se Štěpánem věděli, že se vydáváme správným směrem…

Letní kemp