Andrej Pavlovič


Sport a fyzická aktivita je nedílnou součástí mého života už od útlého dětství. Už od 6ti let jsem přes zimu závodně běhal na lyžích a přes léto se věnoval triatlonu, případně všem jeho disciplínám zvlášť. Postupem času jsem zanechal běhu na lyžích ve prospěch plavání, ve kterém jsem závodil na republikové úrovni.

V rámci své pubertální revolty jsem tyto sporty poněkud obměnil za bubnování (kterému se mimochodem ve dvou kapelách věnuji doteď) a ze sportů pouze rekreační běh a snowboarding. Na střední jsem začal aktivně lézt a postupně prošel další spoustou sportovních odvětví (florbal, lakros, kondiční posilování) a později jsem přes dva roky provozoval parkour a později se dostal až k thaiboxu a MMA. Běh a kondiční cvičení na fyzičku mi však zůstaly dodnes.

Až teprve před několika málo lety jsem si uvědomil, že mi ve sportu nejde ani tak o závodění, jako o kvalitní trénink, tvrdou dřinu a záplavu endorfinů. Tyto tři věci jsem našel právě na Hardcore Trénincích, o kterých jsem se dozvěděl od spolužačky z univerzity. Při HCT si můžu sáhnout až na dno a díky tomu se v mém životě velice rychle zabydlely. Po několika letech cvičení jsem rád, že se můžu stát součástí toho všeho i jako asistent trenéra.